Šablony II „Společně a efektivně“

Vloženo: 3.3.2020 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 108x | Zatím neupraveno
Tým ITveSkole.cz ve spolupráci s partnery Acer, Microsoft, Boxed a Comfor připravil 5 jedinečných balíčků řešení pro šablonu „Využití ICT ve vzdělávání“.

Při sestavování jednotlivých balíčků jsme zhodnotili 15 let našich zkušeností s implementací ICT do škol. Cílem bylo připravit ucelené řešení přinášející školám mobilní dotyková zařízení, výukové aplikace, příslušenství, a především dlouhodobou pomoc při využívání moderních pomůcek ve výuce a pomoc při vykázání výstupů dle pravidel MŠMT. (http:/www.itveskole.cz/2018/08/28/balicky-reseni-pro-sablonu-vyuziti-ict-ve-vzdelavani/)