Změna objednávek obědů
24.5.2022

V sekci Jídelna najdete informace  o změnách při objednávání obědů ve Scolarestu.

Chyba Tento článek nebo kategorie neexistuje!

Akce MŠ

Vloženo: 25.5.2022 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 6x | Zatím neupraveno

Vloženo: 25.5.2022 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 3x | Zatím neupraveno
Školné za oba měsíce prázdnin dohromady je stanoveno na 170,-Kč. Dítě, které o prázdninách nebude chodit do MŠ ani jeden den platí polovinu, tj. 85,-Kč. Platby proběhnou standardním způsobem (na účet nebo hotově).

Vloženo: 18.2.2022 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 128x | Zatím neupraveno

Vloženo: 16.9.2020 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 662x | Upraveno: 7.2.2022 | Upravil: Jana Tichá

Vloženo: 27.8.2020 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 866x | Upraveno: 25.5.2022 | Upravil: Jana Tichá
Plán akcí se může měnit, sledujte článek průběžně.

Vloženo: 27.4.2020 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 216x | Upraveno: 29.8.2021 | Upravil: Jana Tichá
V tomto školním roce se třídní schůzky konají v různých termínech podle tříd.

Vloženo: 27.8.2020 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 307x | Upraveno: 29.8.2021 | Upravil: Jana Tichá

Celkem: 7 článků