ANGLIČTINA PRO 1. STUPEŇ - KROUŽEK
22.9.2022

Do konce září je stále možnost zapsat děti 1.stupně do kroužku anglického jazyka. Zatím je nahlášen malý počet zájemců, hrozí, že kroužek nebude vůbec otevřen.

ZÁBAVNÉ KROUŽKY VE ŠKOLE
8.9.2022

Více infromací k novým kroužkům ve škole najdete v záložce ZÁJMOVÉ ÚTVARY.

Akce školy

Vloženo: 22.9.2022 | Autor: Miroslava Netíková | Zobrazeno: 38x | Upraveno: 22.9.2022 | Upravil: Miroslava Netíková

Vloženo: 8.9.2022 | Autor: Miroslava Netíková | Zobrazeno: 80x | Upraveno: 8.9.2022 | Upravil: Miroslava Netíková

Vloženo: 6.3.2022 | Autor: Tomáš Špalek | Zobrazeno: 257x | Zatím neupraveno