Informace Tady nic není :-(

Zápis do MŠ pro školní rok 2022/23

Vloženo: 22.3.2022 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 153x | Zatím neupraveno

Zápis do mateřské školy pro školní rok 2022/2023 byl stanoven na čtvrtek 12. května 2022 od 13,00 do 16,00 hodin. Místem zápisu je budova mateřské školy v areálu ZŠ v Dalovicích.

K zápisu se dostaví zákonný zástupce dítěte (děti jsou vítány také) s těmito vyplněnými dokumenty:

• Přihláška dítěte k předškolnímu vzdělávání
  • Evidenční list dítěte - s potvrzením dětského lékaře o prodělaném očkování a schopnosti nastoupit do MŠ
  • Dotazník pro přijetí dítěte do MŠ
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů dítěte

Dále zákonný zástupce předloží při zápisu svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.

Průběh zápisu a přijímání dětí proběhne podle kritérií zveřejněných na těchto webových stránkách v sekci školka/dokumety/zápis 2022. Zde je zároveň možné si potřebné dokumenty stáhnout nebo si je vyzvednout předem v mateřské škole, a to buď po předchozí telefonické domluvě nebo na Dni otevřených dveří.

Den otevřených dveří se bude konat v úterý 26. dubna 2022 a to dopoledne od 9,30 do 11,00 hodin, nebo odpoledne od 14,30 do 16,00 hodin. Jste srdečně zváni.smile