Informace Tady nic není :-(

Začínáme nový školní rok 2021/2022

Vloženo: 27.8.2020 | Autor: Jana Tichá | Zobrazeno: 319x | Upraveno: 29.8.2021 | Upravil: Jana Tichá

Milé děti, vážení rodiče,

začínáme nový školní rok 2021/2022. Těšíme se na Vás i Vaše ratolesti.

Připomeňme si několik základních informací, na co bychom neměli zapomenout:

- provoz školky je od 6,30 hod. do 16,00 hod.

- příchod dětí do 8,00 hod.

- nepřítomnost se omlouvá telefonicky nebo sms na č. 773 435 483, předškoláci 774 500 610

- nepřítomnost dítěte nahlašte také ve školní jídelně

- překontrolujte stav financí na kontě ve školní jídelně

- školné se platí do 15. dne v měsíci hotově nebo převodem na účet

- vezměte si sebou úsměv a dobrou náladu, dlouho jsem se s některými z Vás neviděli

Co potřebují děti do mateřské školy

• Bačkory – pevná obuv, ne pantofle, krosky – podepsat!
  • Pyžamo – pokud spí
  • Oblečení na pobyt venku – starší, které mohou umazat
  • Pláštěnku
  • Gumovky
  • Náhradní prádlo – spodní prádlo, ponožky, triko na převlečení, tepláky
  • Krabičku vytahovacích kapesníků
  • Balení vlhčených ubrousků
  • Plastový hrníček na pitný režim – podepsaný

Prosíme všechny věci podepsat!

Zdůvodu zachování hygieny a bezpečnosti Všich dětí i personálu je povinnost mít při vstupu do budovy nasazený respirátor a vydezinfikovat si ruce.Do budovy s dítětem vchází pouze jeden dospělý. Při zhoršení epidemiologické situace a z nařízení KHS budou vydány nové pokyny - sledujte proto nástěnky, webové stránky a upozornění v MŠ.

Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme, neváhejte se na nás obrátit.

Popřejme si klidný a snad normální nový školní rok.