Informace Tady nic není :-(

Projekt IKAP – Logistická škola

Vloženo: 3.3.2020 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 163x | Zatím neupraveno
Implementace Krajského akčního plánu 1 v Karlovarském kraji (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008476) Projekt bude realizován v letech 2018 – 2020.

„Implementace Krajského akčního plánu 1 v Karlovarském kraji“ je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavní aktivitou projektu je podnícení zájmu dětí a žáků z MŠ, ZŠ a SŠ o polytechnické vzdělávání (technické, přírodovědné i enviromentální) cestou intenzivní spolupráce mezi MŠ, ZŠ, SŠ, VOŠ a VŠ v regionu s úzkou vazbou na zaměstnavatele. Tato spolupráce vede k zatraktivnění výuky a setrvání v tomto typu studia. V průběhu projektu budou probíhat exkurze u budoucích zaměstnavatelů v reálném pracovním prostředí a na výzkumných či vědeckých pracovištích.

(https://www.logistickaskola.cz/ikap)